Get started now with business coaching

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. 

Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis.

Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis.

Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis.

Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis.

Latest content

EDU.AR

Posted on
Aplikacja zawiera interaktywne ćwiczenia i zabawy wykorzystujące możliwości technologii rzeczywistości rozszerzonej (Augmented Reality, AR)

MEMO.EDU

Posted on
Aplikacja MEMO.EDU to interaktywna gra edukacyjna, opracowana przy udziale pedagogów i psychologów. Pomaga w nauce wyglądu owoców i warzyw oraz umożliwia naukę ich nazw w różnych językach.

Franciszkanie w Zamościu

Posted on
Aplikacja “Franciszkanie w Zamościu” to gra, która uatrakcyjni i uzupełni zwiedzanie podziemnych krypt pod kościołem Parafii NMP w Zamościu. Interaktywna gra w wyjątkowej oprawie graficznej wzorowanej na średniowiecznym zdobnictwie –…
Autorska aplikacja do gier terenowych menu

Autorska aplikacja do gier terenowych

Posted on
Aplikacja do tworzenia gier terenowych pozwala na tworzenie zadań z interaktywnymi treściami takimi jak: filmy, krzyżówki, puzzle, anagramy Doskonale sprawdza się w przestrzeniach miejskich jak także w terenie.
Ścieżki dydaktyczne Kazimierz inaczej wybór ścieżki

Kazimierz inaczej – ścieżki dydaktyczne

Posted on
Aplikacja “Kazimierz inaczej” przewodnik łączący oddziały Muzeum Nadwiślańskiego w Kazimierzu Dolnym”. Przewodnik jest skierowany do dorosłych turystów. Aplikacja oferuje zwiedzanie na czterech ścieżkach tematycznych: Kultura i tradycja żydowska, Wisła, Malowniczy Kazimierz i Magia Kazimierza.
aplikacje mały przyrodnik - mapa

Mały Przyrodnik. Przygoda w Kazimierzu Dolnym

Posted on
Aplikacja “Mały Przyrodnik. Przygoda w Kazimierzu Dolnym” to rodzinny przewodnik po Kazimierskim Parku Krajobrazowym. Dzięki aplikacji odkryjesz tajemnicy przyrody, poznasz ciekawe miejsca. Aplikacja oferuje zwiedzanie na dwóch trasach: Wąwozy” i “Wisła”.

Having problems? need help with your account?

Support hours are M-F
10am-7pm ( Los Angeles)